Crea design studio s.r.o.

KREATIVNÍ AGENTURA reklamy a designu

Naše kreativní agentura byla založena společníky s dlouholetou praxí v oboru reklamy a rozsáhlou profesní historií. Jsme připraveni poskytnout Vám kompletní servis, od kreativního návrhu, až po samotnou realizaci. Máme bohaté zkušenosti se zpracováním od drobných zakázek po realizaci velkých projektů pro společnosti s celorepublikovou působností i zahraniční klienty.

Disponujeme kompletně vybaveným zázemím pro tiskovou produkci. Jsme přímí výrobci. Naší prioritou stále zůstávají kreativní nápady, profesionální zpracování, vysoká kvalita, spolehlivost a včasné plnění zakázek.

Věříme tomu, co děláme, děláme to pro Vás rádi a s profesionálním nasazením.

Naším hlavním cílem je nabízet kreativní služby s promyšlenou koncepcí a rozvíjet s našimi klienty dlouhodobý vztah. Jsme připraveni plnit nejnáročnější požadavky. Předností je vysoká kreativita, znalosti nových trendů komunikace a osobní přístup.

Napsali o nás …

WITTE ACCESS TECHNOLOGY s.r.o.

Se spoluprací s Crea design studiem jsem velmi spokojena, dodávají do naši společnosti v Ostrově dle našich specifikaci produkty vždy ve velmi vysoké kvalitě a včas. Jejich přístup je velmi profesionální a na nejrůznějších detailech jsou vždy ochotni se domluvit. Nic pro ně není problém a vždy se nám snaží vyjít vstříc! Děkujeme.

S. & W. Automobily s.r.o.

„K týmu Crea design studio nás přivedla potřeba najít moderního, kvalitního a pružného partnera. Na základě jednoduchého zadání vytvoří kreativní návrh, na kterém s nadšením pracují, dokud klient není maximálně spokojen. Dlouholeté zkušenosti týmu se výrazně odráží na jejich výstupu. Příjemně nás překvapila přesnost a důraz na detail při realizaci. Vše si nejprve přesně vyměří, překontrolují a až následně realizují. U některých agentur postrádáme časovou flexibilitu, často potřebujeme řešit nahodilé a urgentní situace. I zde jsme našli spolehlivého partnera. Jsme jednoznačně složitým klientem a o to víc nás těší, že pro tým Crea je toto výzvou a impulsem uspokojit naše potřeby. Tato spolupráce nás baví :)"

DACHDECKER spol. s r.o.

„Již řadu let spolupracuje naše společnost s grafičkou Veronikou. V minulosti byla součástí jiné pracovní skupiny, ale po letech sbírání zkušeností si založila vlastní reklamní studio. Na spolupráci s ní to nemělo žádný vliv, ba naopak ještě více se prohloubil individuální přístup. Spolupráce s ní je tedy v přátelském duchu a chuť pomoci a především nám vycházet vstříc je samozřejmostí. Několikrát se i stane, že potřebuje věci zpracovat vcelku urgentně a ani to není více méně žádný problém. Její práce a vůbec čas, který věnuje některým projektům, je velmi kvalitní a já jsem velmi ráda, že spolupracujeme právě s ní. Vše toto umocňuje i neskutečná trpělivost, která s některými akcemi souvisí. Nezáleží na tom, zda oblasti marketingu či designu rozumíte – jejich individuálním přístupem je cokoliv k řešení hračka. Za mě osobně – Veronika mi pomohla se spoustu věcí i naučit, věnovala mi čas a pomáhala řešit nastalé situace. Reklamní agenturu Crea design studio s.r.o. tudíž mohu jen doporučit."

SWISS - FORM a.s.

Hledali jsme spolehlivého, kreativního a pružného dodavatele, který by se pro nás stal partnerem v oblasti reklamní produkce. To se nám podařilo díky navázání spolupráce s reklamní agenturou Crea design studio s.r.o., která navíc přidala preciznost a vysokou kvalitu svých služeb. Naše spolupráce trvá již několik let a tým Crea design vždy udělal maximum pro to, aby splnil naše požadavky. Nemůžeme tedy jinak než doporučit a podpořit tak mladou, rostoucí a perspektivní firmu, která se nebojí výzev.

  • Crea design studio s.r.o.